خدمات کسب و کار نوین اتاق تهران

درباره ما

راهبردی ترین و موثرترین عنصر ارزش آفرین و متمایز کننده برای شرکتها، علم، فناوری و نوآوری و به تبع، تاثیر آن در تولید محصول و ارائه خدمات به روز و متمایز و با کیفیت است، تا به دنبال آن ارزش افزوده بیشتر در جهت نیل به توسعه و پیشرفت مستمر شکل گیرد.
از طرفی شرایط و فضای شدید رقابتی در اقتصاد جهانی، باعث شده تا هیچ سازمانی از فشارهای بی اندازۀ این عوامل مصون نباشد. در این شرایط کسب و کارها باید با دو چالش عمده دست و پنجه نرم کنند، چالشهای جهانی و فناوری‎های بازارهای به سرعت در حال تغییر و همچنین ساختارهای داخلی اغلب غیر منعطف و سنتی خود که به تصمیم گیری کند و یا ناتوانی در تطابق با شرایط جدید منجر می شود. از این رو برای بقا و ماندگاری در محیط متلاطم امروزی فضای کسب و کار، رشد و موفقیت بلند مدت و پاسخ به چالشهای مذکور ضروری است که کسب و کارها، بنگاه‎ها و سازمان‎ها، خلاق، نوآور و فناور باشند تا به صورت پایدار بتوانند خلق ارزش و ایجاد ثروت نموده و در نتیجه موجبات افزایش ثروت و قدرت کشور را رقم زنند.
در این راستا اتاق بازرگانی‎‎، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به عنوان بزرگ‏ترین نهاد بخش خصوصی کشور با رویکرد نقش آفرینی موثر در اکوسیستم نوآوری و فناوری با شعار "توانمندی با نوآوری" و با هدف توانمندسازی اعضای خود در تحقق فعالیت‎های فناورانه و نوآورآنه و همچنین توانمندسازی کسب و کارهای نو ظهور نو آور و جوانان دارای نو آوری و دانش و علاقه مند به کارآفرینی و تسهیل کسب و کار آنان، اقدام به ایجاد مرکز مجازی توسعه نوآوری و فناوری اتاق تهران نموده است.
جهت اطلاعی از رویدادها و برنامه های حوزه نوآوری اتاق تهران در این سایت ثبت نام کنید.

اطلاعات تماس

تلفن:   88714472 21
آدرس: تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - خیابان بیست و یکم - شماره 10
آدرس پست الکترونیکی: innotech.tccim.ir

فرم تماس
موضوع
نام تلفن ایمیل
متن

«