هیات تجاری بلژیک در راه تهران

هیات تجاری بلژیک در راه تهران

یک هیات تجاری از بلژیک در حضور یک حقوقدان فرانسوی برای دیدار و گفت‌وگو با فعالان اقتصادی ایرانی نهم آذرماه سال جاری به اتاق تهران می‌آیند.

یک گروه تجاری از ایالت والونیا بلژیک آذرماه امسال به ایران سفر کرده و در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران با فعالان اقتصادی و بنگاه‌های همکار و همتای خود در ایران ملاقات می‌کند.

این گروه تجاری شامل شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی بلژیکی در حوزه ها زیر هستند و قرار است در ملاقات با همتایان خود از بخش‌ خصوصی ایران، زمینه‌های همکاری و تعاملات اقتصادی را بررسی کنند:

 

  • ماشین‌آلات فرآوری زباله و پسماندهای بیمارستانی
  • تولید کود شیمیایی
  • توزیع عمده کالاهای آرایشی، بهداشتی و مواد غذایی

 

سرپرستی این گروه تجاری را نماینده اقتصادی ایالت والونیا بلژیک برعهده دارد و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی اتاق تهران، یک مشاور حقوقی از کشور فرانسه نیز حضور خواهد داشت و پیرامون مسائل حقوقی مرتبط با تجارت شرکت‌های ایرانی و اروپایی در دوره تحریم‌ها سخنرانی خواهد کرد و به سوالات مطرح شده از سوی حاضران پاسخ خواهد داد.

ثبت‌نام و اعلام حضور شرکت های استارت آپی مرتبط با فیلدهای فوق برای مشارکت در این رویداد تجاری از طریق لینک انتهایی ضروری است و حضور در این جلسه صرفاً منوط به اخذ تاییدیه ایمیلی پس از بررسی پروفایل استارت آپ از سوی اتاق تهران خواهد بود. لازم به ذکر است این همایش به زبان انگلیسی برگزار می شود و امکان ترجمه همزمان وجود ندارد.

برای کسب اطلاع از شرکت‌های بلژیکی حاضر در این رویداد، نشانی وب‌سایت این شرکت‌ها در زیر قابل دسترس است:

www.tensiofix.com

www.dehaenpaul.be

www.ecosteryl.com

[فرم ثبت نام]