بررسی فرصت های همکاری ایران و هند

بررسی فرصت های همکاری ایران و هند

اتاق تهران همایشی به منظور بحث و بررسی در خصوص رفع مشکلات تجاری بین ایران و هندوستان در جهت توسعه مناسبات دوجانبه، با حضور سفیر این کشور در تهران و نمایندگان بخش خصوصی و فعالان اقتصادی برگزار می‌کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، همایش «بررسی راه‌های توسعه روابط تجاری-اقتصادی ایران و هند» را برگزار می‌کند. این همایش که با هدف بررسی ظرفیت‌ها و مسیرهای توسعه روابط تجاری-اقتصادی و راهکارهای رفع مسایل و مشکلات تجاری موجود میان این دو شریک مهم اقتصادی و تجاری، یعنی ایران و هند، برگزار می‌شود، میزبان سفیر و اعضای سفارت هند در تهران، نماینده یوکوبانک و همچنین مقاماتی از وزارت امور خارجه، نظام بانکی کشور، سازمان توسعه تجارت، نمایندگان بخش خصوصی و تعدادی از فعالان تجاری و اقتصادی کشور خواهد بود.

همایش «بررسی راه‌های توسعه روابط تجاری-اقتصادی ایران و هند» روز دوشنبه 28 بهمن ماه از ساعت 9:30 تا 12:30 در سالن همایش‌های ساختمان اصلی اتاق تهران برپا خواهد شد. استارت آپها و شرکت های دانش بنیان می توانند در کنار اعضای اتاق تهران و نمایندگان تشکل‌های اقتصادی، در این همایش ثبت نام کنند و علاوه بر طرح مشکلات خود، از تجربیات و اظهارنظرهای سایرین نیز بهره‌مند شوند. لطفا جهت حضور، فرم ثبت نام را تا پایان روز 25 ام بهمن تکمیل بفرمایید.


علاقمندان به حضور در این همایش در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی، می‌توانند با واحد امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران به شماره 88719011 تماس بگیرند.

 

[فرم ثبت نام]